PL22SFBZR380A Carlo Gavazzi
  • More about PL22SFBZR380A Carlo Gavazzi
    PL22SFBZR380A Carlo Gavazzi
    PL22SFBZR380A is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Control Switch Accessories category. PL22SFBZR380A is described as Pilot Light, Red Flashing, w/Buzzer, 22mm, 380VAC, 95dB, 15-20mA, IP40. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    View
    Energizer
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM