PL22SFBZR220D Carlo Gavazzi
  • More about PL22SFBZR220D Carlo Gavazzi
    PL22SFBZR220D Carlo Gavazzi
    PL22SFBZR220D is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Control Switch Accessories category. PL22SFBZR220D is described as Pilot Light, Red Flashing, w/Buzzer, 22mm, 220VDC, 95dB, 15-20mA, IP40. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    View
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM