PL22SFBZR220A Carlo Gavazzi
  • More about PL22SFBZR220A Carlo Gavazzi
    PL22SFBZR220A Carlo Gavazzi
    PL22SFBZR220A is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Control Switch Accessories category. PL22SFBZR220A is described as Pilot Light, Red Flashing, w/Buzzer, 22mm, 220VAC, 95dB, 15-20mA, IP40. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Carlo Gavazzi
    ---> Control Switch Accessories from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Control Switch Accessories
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM