PL22CLLG380A Carlo Gavazzi
  • More about PL22CLLG380A Carlo Gavazzi
    PL22CLLG380A Carlo Gavazzi
    PL22CLLG380A is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Control Switch Accessories category. PL22CLLG380A is described as Pilot Light, 22mm, Green LED, Compact Size, Low Lens, 380VAC, Panel Mount. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Carlo Gavazzi
    ---> Control Switch Accessories from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Control Switch Accessories
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER RETAINING FOR 1029 HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CAP SOCKET CIGARETTE RUBBER BK
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY RETAINING STRAP
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB