PE12CNT15PO Carlo Gavazzi
  • Part Number: PE12CNT15PO
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: PHOTO TE PL 12MM PNP NO, CAB S
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about PE12CNT15PO Carlo Gavazzi
    PE12CNT15PO Carlo Gavazzi
    PE12CNT15PO is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Sensors category. PE12CNT15PO is described as PHOTO TE PL 12MM PNP NO, CAB S. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Carlo Gavazzi
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 99DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1.2W TOP PORT 88DB
    View
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB