PE12C3T15PC Carlo Gavazzi
  • Part Number: PE12C3T15PC
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: PHOTO TR PL 12MM C3 PNP NC CAB
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about PE12C3T15PC Carlo Gavazzi
    PE12C3T15PC Carlo Gavazzi
    PE12C3T15PC is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Sensors category. PE12C3T15PC is described as PHOTO TR PL 12MM C3 PNP NC CAB. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Carlo Gavazzi
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"