PD30CNR06PPMU Carlo Gavazzi
  • Part Number: PD30CNR06PPMU
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: PHOTO RRI 1M PNP NO/NC MU CAB
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about PD30CNR06PPMU Carlo Gavazzi
    PD30CNR06PPMU Carlo Gavazzi
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK