PB10CNT20NC Carlo Gavazzi
  • Part Number: PB10CNT20NC
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: PHOTO TR PL 10MM NPN NC, CAB
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM