LDP1SA1BM24 Carlo Gavazzi
  • Part Number: LDP1SA1BM24
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: SPDT Block Inductive Proximity Sensor, 19.2 - 28.8 V ac/dc, IP20
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about LDP1SA1BM24 Carlo Gavazzi
    LDP1SA1BM24 Carlo Gavazzi
    LDP1SA1BM24 is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Sensors category. LDP1SA1BM24 is described as SPDT Block Inductive Proximity Sensor, 19.2 - 28.8 V ac/dc, IP20. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Carlo Gavazzi
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V