LDP1SA1B115 Carlo Gavazzi
  • Part Number: LDP1SA1B115
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: Sensor, Inductive, Single Channel Loop Detector, SPDT, 115VAC
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about LDP1SA1B115 Carlo Gavazzi
    LDP1SA1B115 Carlo Gavazzi
    LDP1SA1B115 is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Sensors category. LDP1SA1B115 is described as Sensor, Inductive, Single Channel Loop Detector, SPDT, 115VAC. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Carlo Gavazzi
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 22.0-32.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK