ICB30S35N40NO Carlo Gavazzi
  • Part Number: ICB30S35N40NO
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: PROX IND. M30 3X CAB SHORT NPN NO NO-FLUSH
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ICB30S35N40NO Carlo Gavazzi
    ICB30S35N40NO Carlo Gavazzi
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    View
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD