ICB18S30N08PCM1 Carlo Gavazzi
  • Part Number: ICB18S30N08PCM1
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: PROX SENSOR IND. M18 PLUG 30MM PNP NC NO-FLUSH
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ICB18S30N08PCM1 Carlo Gavazzi
    ICB18S30N08PCM1 Carlo Gavazzi
    ICB18S30N08PCM1 is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Sensors category. ICB18S30N08PCM1 is described as PROX SENSOR IND. M18 PLUG 30MM PNP NC NO-FLUSH. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"