ICB18S30F08POM1 Carlo Gavazzi
  • Part Number: ICB18S30F08POM1
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: PROX SENSOR IND. M18 PLUG 30MM PNP NO FLUSH
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ICB18S30F08POM1 Carlo Gavazzi
    ICB18S30F08POM1 Carlo Gavazzi
    ICB18S30F08POM1 is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Sensors category. ICB18S30F08POM1 is described as PROX SENSOR IND. M18 PLUG 30MM PNP NO FLUSH. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"