ICB18S30F08PC Carlo Gavazzi
  • Part Number: ICB18S30F08PC
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: PROX SENSOR IND. M18 CAB 30MM PNP NC FLUSH
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ICB18S30F08PC Carlo Gavazzi
    ICB18S30F08PC Carlo Gavazzi
    ICB18S30F08PC is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Sensors category. ICB18S30F08PC is described as PROX SENSOR IND. M18 CAB 30MM PNP NC FLUSH. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"