ICB18L50N20POM1 Carlo Gavazzi
  • Part Number: ICB18L50N20POM1
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: PROX SENSOR IND. M18 PLUG PNP NO NO-FLUSH
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ICB18L50N20POM1 Carlo Gavazzi
    ICB18L50N20POM1 Carlo Gavazzi
    ---> Other parts by Carlo Gavazzi
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM