ICB18L50N08POM1 Carlo Gavazzi
  • Part Number: ICB18L50N08POM1
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: PROX SENSOR IND. M18 PLUG 50MM PNP NO NO-FLUSH
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ICB18L50N08POM1 Carlo Gavazzi
    ICB18L50N08POM1 Carlo Gavazzi
    ICB18L50N08POM1 is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Sensors category. ICB18L50N08POM1 is described as PROX SENSOR IND. M18 PLUG 50MM PNP NO NO-FLUSH. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V