ICB12SN04NO Carlo Gavazzi
  • Part Number: ICB12SN04NO
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: NPN-NO Barrelinductive Prox Sensor Maximum of 4mm Detection Range, 10 to 36Vdc
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ICB12SN04NO Carlo Gavazzi
    ICB12SN04NO Carlo Gavazzi
    ICB12SN04NO is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Sensors category. ICB12SN04NO is described as NPN-NO Barrelinductive Prox Sensor Maximum of 4mm Detection Range, 10 to 36Vdc. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V