ICB12S30N08POM1 Carlo Gavazzi
  • Part Number: ICB12S30N08POM1
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: PROX SENSOR IND. M12 PLUG 30MM PNP NO NO-FLUSH
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ICB12S30N08POM1 Carlo Gavazzi
    ICB12S30N08POM1 Carlo Gavazzi
    ICB12S30N08POM1 is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Sensors category. ICB12S30N08POM1 is described as PROX SENSOR IND. M12 PLUG 30MM PNP NO NO-FLUSH. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Carlo Gavazzi
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"