ICB12S30N08PO Carlo Gavazzi
  • Part Number: ICB12S30N08PO
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: PROX SENSOR IND. M12 CAB 30MM PNP NO NO-FLUSH
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ICB12S30N08PO Carlo Gavazzi
    ICB12S30N08PO Carlo Gavazzi
    ICB12S30N08PO is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Sensors category. ICB12S30N08PO is described as PROX SENSOR IND. M12 CAB 30MM PNP NO NO-FLUSH. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    View
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM