ICB12S30N08PCM1 Carlo Gavazzi
  • Part Number: ICB12S30N08PCM1
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: PROX SENSOR IND. M12 PLUG 30MM PNP NC NO-FLUSH
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ICB12S30N08PCM1 Carlo Gavazzi
    ICB12S30N08PCM1 Carlo Gavazzi
    ICB12S30N08PCM1 is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Sensors category. ICB12S30N08PCM1 is described as PROX SENSOR IND. M12 PLUG 30MM PNP NC NO-FLUSH. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS