ICB12S30N08NC Carlo Gavazzi
  • Part Number: ICB12S30N08NC
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: PROX SENSOR IND. M12 CAB 30MM NPN NC NO-FLUSH
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ICB12S30N08NC Carlo Gavazzi
    ICB12S30N08NC Carlo Gavazzi
    ICB12S30N08NC is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Sensors category. ICB12S30N08NC is described as PROX SENSOR IND. M12 CAB 30MM NPN NC NO-FLUSH. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A