ICB12S30N04NC Carlo Gavazzi
  • Part Number: ICB12S30N04NC
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: PROX SENSOR IND. M12 CAB 30MM NPN NC NO-FLUSH
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ICB12S30N04NC Carlo Gavazzi
    ICB12S30N04NC Carlo Gavazzi
    ICB12S30N04NC is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Sensors category. ICB12S30N04NC is described as PROX SENSOR IND. M12 CAB 30MM NPN NC NO-FLUSH. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    View
    Schroff
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY