ICB12L50N08PCM1 Carlo Gavazzi
  • Part Number: ICB12L50N08PCM1
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: PROX SENSOR IND. M12 PLUG 50MM PNP NC NO-FLUSH
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ICB12L50N08PCM1 Carlo Gavazzi
    ICB12L50N08PCM1 Carlo Gavazzi
    ICB12L50N08PCM1 is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Sensors category. ICB12L50N08PCM1 is described as PROX SENSOR IND. M12 PLUG 50MM PNP NC NO-FLUSH. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM