ICB12L50N08NC Carlo Gavazzi
  • Part Number: ICB12L50N08NC
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: PROX SENSOR IND. M12 CAB 50MM NPN NC NO-FLUSH
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ICB12L50N08NC Carlo Gavazzi
    ICB12L50N08NC Carlo Gavazzi
    ICB12L50N08NC is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Sensors category. ICB12L50N08NC is described as PROX SENSOR IND. M12 CAB 50MM NPN NC NO-FLUSH. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Carlo Gavazzi
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 42HP
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    View
    Schroff
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    Wakefield-vette
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS