ICB12L50N04POM1 Carlo Gavazzi
  • Part Number: ICB12L50N04POM1
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: PROX SENSOR IND M12 PLUG 50MM PNP NO NO-FLUSH
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ICB12L50N04POM1 Carlo Gavazzi
    ICB12L50N04POM1 Carlo Gavazzi
    ICB12L50N04POM1 is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Sensors category. ICB12L50N04POM1 is described as PROX SENSOR IND M12 PLUG 50MM PNP NO NO-FLUSH. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK