ICB12L50N04PO Carlo Gavazzi
  • Part Number: ICB12L50N04PO
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: PROX SENSOR IND. M12 CAB 50MM PNP NO NO-FLUSH
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ICB12L50N04PO Carlo Gavazzi
    ICB12L50N04PO Carlo Gavazzi
    ICB12L50N04PO is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Sensors category. ICB12L50N04PO is described as PROX SENSOR IND. M12 CAB 50MM PNP NO NO-FLUSH. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"