ICB12L50N04PC Carlo Gavazzi
  • Part Number: ICB12L50N04PC
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: PROX SENSOR IND. M12 CAB 50MM PNP NC NO-FLUSH
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ICB12L50N04PC Carlo Gavazzi
    ICB12L50N04PC Carlo Gavazzi
    ICB12L50N04PC is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Sensors category. ICB12L50N04PC is described as PROX SENSOR IND. M12 CAB 50MM PNP NC NO-FLUSH. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE