ICB12L50F04PO Carlo Gavazzi
  • Part Number: ICB12L50F04PO
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: PROX SENSOR IND. M12 CAB 50MM PNP NO FLUSH
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ICB12L50F04PO Carlo Gavazzi
    ICB12L50F04PO Carlo Gavazzi
    ICB12L50F04PO is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Sensors category. ICB12L50F04PO is described as PROX SENSOR IND. M12 CAB 50MM PNP NO FLUSH. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA