ICB12L50F02PO Carlo Gavazzi
  • Part Number: ICB12L50F02PO
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: PROX SENSOR IND. M12 CAB 50MM PNP NO FLUSH
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ICB12L50F02PO Carlo Gavazzi
    ICB12L50F02PO Carlo Gavazzi
    ICB12L50F02PO is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Sensors category. ICB12L50F02PO is described as PROX SENSOR IND. M12 CAB 50MM PNP NO FLUSH. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X