ICB12L50F02NOM1 Carlo Gavazzi
  • Part Number: ICB12L50F02NOM1
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: PROX SENSOR IND. M12 PLUG 50MM NPN NO FLUSH
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ICB12L50F02NOM1 Carlo Gavazzi
    ICB12L50F02NOM1 Carlo Gavazzi
    ICB12L50F02NOM1 is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Sensors category. ICB12L50F02NOM1 is described as PROX SENSOR IND. M12 PLUG 50MM NPN NO FLUSH. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    Phoenix Contact
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F