ICB12L50F02NC Carlo Gavazzi
  • Part Number: ICB12L50F02NC
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: PROX SENSOR IND. M12 CAB 50MM NPN NC FLUSH
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ICB12L50F02NC Carlo Gavazzi
    ICB12L50F02NC Carlo Gavazzi
    ICB12L50F02NC is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Sensors category. ICB12L50F02NC is described as PROX SENSOR IND. M12 CAB 50MM NPN NC FLUSH. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Carlo Gavazzi
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH