IA30ASF10POHT-K Carlo Gavazzi
  • Part Number: IA30ASF10POHT-K
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: IND PROX BS M18 HT 3W DC PNP
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about IA30ASF10POHT-K Carlo Gavazzi
    IA30ASF10POHT-K Carlo Gavazzi
    IA30ASF10POHT-K is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Sensors category. IA30ASF10POHT-K is described as IND PROX BS M18 HT 3W DC PNP. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Carlo Gavazzi
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD