IA08BLF15POM5 Carlo Gavazzi
  • Part Number: IA08BLF15POM5
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: Sensor, Proximity, M8 Inductive, 1.5mm Range, SS, PNP, NO, M8 Connector
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about IA08BLF15POM5 Carlo Gavazzi
    IA08BLF15POM5 Carlo Gavazzi
    IA08BLF15POM5 is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Sensors category. IA08BLF15POM5 is described as Sensor, Proximity, M8 Inductive, 1.5mm Range, SS, PNP, NO, M8 Connector. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Carlo Gavazzi
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    View
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG