IA08BLF15POM1 Carlo Gavazzi
  • Part Number: IA08BLF15POM1
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: Sensor, Proximity, M8 Inductive, 1.5mm Range, SS, PNP, NO, M12 Connector
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about IA08BLF15POM1 Carlo Gavazzi
    IA08BLF15POM1 Carlo Gavazzi
    IA08BLF15POM1 is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Sensors category. IA08BLF15POM1 is described as Sensor, Proximity, M8 Inductive, 1.5mm Range, SS, PNP, NO, M12 Connector. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Carlo Gavazzi
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V