GT32LS40A Carlo Gavazzi
  • Part Number: GT32LS40A
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: TOR CL20 SCREW 32A 28-40A
  • Category: Contactors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"