GT32LS25A Carlo Gavazzi
  • Part Number: GT32LS25A
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: TOR CL20 SCREW 32A 18-25A
  • Category: Contactors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK