GDP603L120V Carlo Gavazzi
  • Part Number: GDP603L120V
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 3P DPC LUG TERM 60A 120VAC
  • Category: Contactors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH