GDP403L24V Carlo Gavazzi
  • Part Number: GDP403L24V
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 3P DPC LUG TERM 40A 24VAC
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK