GDP402S480V Carlo Gavazzi
  • Part Number: GDP402S480V
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 2P DPC SCRW TERM 40A 480VAC
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F