GDP402L120V Carlo Gavazzi
  • Part Number: GDP402L120V
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 2P DPC LUG TERM 40A 120VAC
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V