GDP401SL480V Carlo Gavazzi
  • Part Number: GDP401SL480V
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 1P+S DPC LUG TERM 40A 480VAC
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE