GDP401SL220V Carlo Gavazzi
  • Part Number: GDP401SL220V
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 1P+S DPC LUG TERM 40A 220VAC
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM