GDP321SL277V Carlo Gavazzi
  • Part Number: GDP321SL277V
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 1P+S DPC LUG TERM 32A 277VAC
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK