GDP321S480V01 Carlo Gavazzi
  • Part Number: GDP321S480V01
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 1P DPC SCRW TRM 32A 480V NC AUX
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK