GDP253L24V Carlo Gavazzi
  • Part Number: GDP253L24V
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 3P DPC LUG TERM 25A 24VAC
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM