GDP252S24V Carlo Gavazzi
  • Part Number: GDP252S24V
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: Contactor, DPC, 2 Pole, Screw Terminals, 25A, 24VAC Coil
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about GDP252S24V Carlo Gavazzi
    GDP252S24V Carlo Gavazzi
    GDP252S24V is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. GDP252S24V is described as Contactor, DPC, 2 Pole, Screw Terminals, 25A, 24VAC Coil. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Carlo Gavazzi
    ---> Contactors from all manufacturers
    ---> Contactors by sub category
  • More About  Contactors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM