GDP252S220V Carlo Gavazzi
  • Part Number: GDP252S220V
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: Contactor, DPC, 2 Pole, Screw Terminals, 25A, 220VAC Coil
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about GDP252S220V Carlo Gavazzi
    GDP252S220V Carlo Gavazzi
    GDP252S220V is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. GDP252S220V is described as Contactor, DPC, 2 Pole, Screw Terminals, 25A, 220VAC Coil. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.