GDP251SS120V Carlo Gavazzi
  • Part Number: GDP251SS120V
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: Contactor, DPC, 1 Pole w/Shunt, Screw Terminals, 25A, 120VAC Coil
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about GDP251SS120V Carlo Gavazzi
    GDP251SS120V Carlo Gavazzi
    GDP251SS120V is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. GDP251SS120V is described as Contactor, DPC, 1 Pole w/Shunt, Screw Terminals, 25A, 120VAC Coil. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.