CGMS-12A-480-01 Carlo Gavazzi
  • Part Number: CGMS-12A-480-01
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: SCREW CLAMP TYPE, AC COIL 1NCAUX
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about CGMS-12A-480-01 Carlo Gavazzi
    CGMS-12A-480-01 Carlo Gavazzi
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23