CC85SA110 Carlo Gavazzi
  • Part Number: CC85SA110
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 3P CONT S 110V 50/60Hz 2NO2NC
  • Category: Contactors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM